Enhance your Fithouse at Home membership with equipment straight from our studio!

Collection: Products

49 products
  • Agility Ladder
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ankle Weight Set (2.5 lb.)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barre Ball
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barre Bundle
    Regular price
    $52.00
    Sale price
    $52.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barre Grip Socks - Medium
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barre Grip Socks - Small
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Barre Resistance Band - Extra Light
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bounce Bundle
    Regular price
    $285.00
    Sale price
    $285.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 10 lb
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 12.5 lb
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 15 lb
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 2 lb.
    Regular price
    $12.50
    Sale price
    $12.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 20 lb
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 25 lb
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 3 lb.
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 30 lb
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 35 lb
    Regular price
    $95.00
    Sale price
    $95.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 4 lb.
    Regular price
    $17.50
    Sale price
    $17.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 5 lb.
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dumbbell Set - 7.5 lb
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gliders
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HIIT Bundle (Heavy Weight)
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HIIT Bundle (Light Weight)
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jumpsport Trampoline
    Regular price
    $275.00
    Sale price
    $275.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 13 lb
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 18 lb
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 26 lb
    Regular price
    $55.00
    Sale price
    $55.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 35 lb
    Regular price
    $60.00
    Sale price
    $60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 44 lb
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 53 lb
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kettlebell - 62 lb
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Manduka Cork Yoga Block
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out